INFORMACJA   Uprzejmie informuję mieszkańców Gminy Dwikozy, że III sesja Rady Gminy w Dwikozach odbędzie się w dniu 29 grudnia 2014 r. /tj. poniedziałek/ o godzinie 10-tej w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Dwikozach.   Porządek obrad: 1.    Otwarcie sesji i przyjęcie porządku obrad. 2.    Przyjęcie protokołu z ostatniej sesji. 3.    Przedstawienie wniosków z posiedzeń Komisji Rady Gminy. 4.    Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy na 2014 r. 5.    Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej gminy

Wszystkim mieszkańcom Gminy Dwikozy życzymy, aby nadchodzące Święta Bożego Narodzenia były pięknym, niezapomnianym czasem, spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień, wśród rodziny, przyjaciół i najbliższych. Wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem 2015 życzymy dużo optymizmu i wiary w pogodne jutro oraz pomyślności w realizacji osobistych zamierzeń. Życzenia składają:                   Marek Łukaszek – Wójt Gminy Dwikozy     Marek Kozieł - Przewodniczący Rady Gminy Dwikozy

od godz. 16:00 dnia 12.12.2014 do godz. 05:00 dnia 13.12.2014 obszar: województwo świętokrzyskie Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 25 km/h do 35 km/h, w porywach do 80 km/h, z południowego zachodu. W załączeniu pełna treść ostrzeżenia IMGW. ostrzeżenie meteorologiczne

INFORMACJA   Uprzejmie informuję mieszkańców Gminy Dwikozy, że III sesja Rady Gminy w Dwikozach odbędzie się w dniu 15 grudnia 2014 r. /tj. poniedziałek/ o godzinie 10-tej w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Dwikozach.   Porządek obrad: 1.    Otwarcie sesji i przyjęcie porządku obrad. 2.    Przyjęcie protokołu z ostatniej sesji. 3.    Przedstawienie wniosków z posiedzeń Komisji Rady Gminy. 4.    Podjęcie uchwały w sprawie obniżenia ceny skupu żyta do celów wymiaru podatku rolnego. 5.    Podjęcie uchwały w sprawie określenia wysokości stawek

Wspieranie przez WordPress