Dwór Dwikozy to obiekt, będący połączeniem klasycystycznego arystokratycznego dworku oraz nowoczesnych rozwiązań wykończeniowych. Położenie na malowniczej Wyżynie Sandomierskiej, nieopodal rzeki Wisły, w otoczeniu zieleni pozwala na komfortowy odpoczynek w pięknej scenerii natury.

Dwór Dwikozy oferuje swoim gościom komfortowe pokoje typu Standard wyposażone w: klimatyzację, TV, telefon, Wi-Fi, łazienkę z kabiną prysznicową, ręczniki, kosmetyki. Apartament wyposażony natomiast w: taras widokowy, klimatyzację, TV, Wi-Fi, łazienkę z wanną z hydromasażem, ręczniki, kosmetyki.

Restauracja Dworu Dwikozy oferuje tradycyjne dania kuchni polskiej i europejskiej. Wszystkie posiłki przygotowywane są na bazie świeżych lokalnych produktów.

Obiekt położony jest w cichej i spokojnej okolicy, w odległości 7 km od Sandomierza. Dwór Dwikozy otaczają wspaniałe tereny ziemi sandomierskiej, nieopodal przebiegają liczne szlaki turystyczne: cysterski, św. Jakuba, Via Jagiellonica, Architektury Drewnianej, jak również przepiękne miasto Sandomierz - położone na siedmiu wzgórzach (stąd miasto nazywane jest czasem "Małym Rzymem").

DWÓR DWIKOZY

HOTEL *** RESTAURACJA

ul. Spółdzielcza 12

27-620 Dwikozy

Tel. +48 15 83 444 36

e-mail: recepcja@dwordwikozy.pl

http://www.dwordwikozy.pl/


Winnica Sandomierska znajduje się w dolinie rzeki Opatówki, około 7km od Sandomierza. Powstała  w 2010 roku i zajmuje powierzchnię 1.hektara. Uprawia się tu odmiany typowe dla polskiego klimatu, z czerwonych regent, cabernet cantor, marechal foch, leon millot; zbiałych: riesling, hibernal, solaris, seyval blanc. Winnica należy do Sandomierskiego Stowarzyszenia Winiarzy (oprócz "sandomierskiej" należą tu: Winnica Płochockich i Winnica Nad Jarem).

Mocno stawia się tutaj na enoturystykę. Jak informują właściciele, ,,Winnica Sandomierska’’ oferuje noclegi w eleganckich apartamentach w domu z 1918 roku, degustację wina w ponad 100 letnich piwniczkach, odpoczynek nad stawem, w tym grill i łowienie ryb oraz spacery po pięknej krajobrazowo okolicy.

Winnica Sandomierska

Marceli Małkiewicz

Góry Wysokie 136

27-620 Dwikozy

www:http://www.winnicasandomierska.pl/


Willa Dzika Róża powstała w 2005 roku jako rodzinne gospodarstwo agroturystyczne prowadzone przez Ninę i Jacka Małuszyńskich. Bazę noclegową stanowi dom, w którym o znajduje się 9 pokoi gościnnych, jadalnia i aneks kuchenny przeznaczony dla gości. Teren gospodarstwa położony jest 50 metrów od granicy administracyjnej miasta Sandomierza zaledwie 3 kilometry od centrum zabytkowej starówki, przy czerwonym szlaku pieszym i niebieskim rowerowym. Obiekt zlokalizowany jest w sercu Gór Pieprzowych, będących najstarszymi górami Europy. Z okien domu jak i z terenu działki rozciągają się przepiękne widoki na panoramę starego Sandomierza, Gór Pieprzowych, a w dole na Wisłę, Tarnobrzeg, aż po Stalową Wolę na horyzoncie

Willa DZIKA RÓŻA

tel. 602 40 40 49
tel. 692 69 67 11
tel. (15) 644 62 29

e-mail: sandomierz@wildrose.pl

Kamień Łukawski 61, 27-600 Sandomierz

www:http://noclegisandomierz.eu/Gościniec "Ceglane Kąty"Gościniec "Ceglane Kąty"

ul. Spółdzielcza 1

 27-620 Dwikozy

tel. 507 779 317

https://www.facebook.com/CeglaneKaty/

Gościniec Ceglane Kąty to nowo otwarty obiekt na mapie gastronomiczno-hotelarskiej .
Położenie przy drodze nr 777 (Sandomierz-Lublin) powoduje, iż stanowi on doskonałą bazę wypadową do oddalonego o 6 km Sandomierza oraz niezliczonych okolicznych atrakcji.
Działająca w Gościńcu restauracja z ogródkiem letnim zaprasza na tradycyjne dania kuchni polskiej.
Obiekt posiada 32 miejsca noclegowe w 11 klimatycznych, przytulnie urządzonych pokojach 2, 3, 4 i 5-osobowych usytuowanych na pierwszym piętrze budynku.
Każdy pokój posiada własną łazienkę z kabiną prysznicową oraz telewizor do odbioru telewizji naziemnej. Część pokoi jest klimatyzowana.
W całym obiekcie istnieje możliwość bezpłatnego korzystania z bezprzewodowego internetu.
Obiekt posiada własny monitorowany parking, bezpłatny dla Gości.