Boisko Orlik w Dwikozach 


Kompleks sportowy Moje Boisko – Orlik 2012 zlokalizowany jest przy ul. Sportowej w Dwikozach w sąsiedztwie Szkoły Podstawowej w Dwikozach oraz Stadionu Klubu Sportowego "SPARTA" Dwikozy. Składa się z boiska do piłki nożnej o wymiarach 30,0 m x 62,0m, boiska wielofunkcyjnego o wymiarach 19,1 x 32,1m oraz zaplecza socjalnego wraz z infrastrukturą techniczną. Kompleks został wybudowany w latach 2009-2010 i oddany do użytku wiosną 2010 roku. Z kompleksu Orlik w sezonie wiosenno - jesiennym korzystają uczniowie Szkoły Podstawowej w Dwikozach w ramach zajęć wychowania fizycznego, jak również zawodnicy KS "SPARTA" Dwikozy oraz pozostali mieszkańcy Gminy Dwikozy. 

Kompleks Orlik jest czynny od poniedziałku do piątku w miesiącach marzec- listopad w godzinach 16.00 - 20.00. 

Instruktorem - Animatorem Kompleksu Orlik jest Pan Jerzy Mazur - tel.731 375 016


Hala Sportowa w DwikozachHala sportowa zlokalizowana jest przy ul. Szkolnej w Dwikozach. Hala posiada główne boisko o wymiarach 20 x 40 m. (pełnowymiarowe), które może być wykorzystywane do gry w piłkę ręczną, koszykówkę, siatkówkę i piłkę nożną halową. Oprócz głównego boiska w hali znajduje się siłownia oraz zaplecze socjalne z szatniami i natryskami. Hala została wybudowana w latach 2007 - 2008,  a w pełni wyposażona i oddana do użytku jesienią 2009 roku.

Przez cały rok w hali sportowej odbywają się różne formy aktywności fizycznej min. turnieje sportowe oraz zajęcia fitness i aerobiku.

Hala sportowa jest czynna od poniedziałku do piątku w miesiącach wrzesień - kwiecień w godzinach 15.00 - 20.00.


   Stadion Sportowy KS "SPARTA" Dwikozy                                                                                                                                                                                                                            

Stadion Sportowy KS "Sparta" Dwikozy zlokalizowany jest przy ul. Sportowej 5 w Dwikozach. Obiekt powstał w latach 60-tych i jest cały czas modernizowany. Posiada boisko do gry w piłkę nożną o wymiarach 100m x 66 m. Pojemność stadionu wynosi 300 miejsc (wszystkie siedzące). Stadion posiada zaplecze socjalne z szatniami dla zawodników. Na stadionie swoje mecze rozgrywają drużyny KS "SPARTA" Dwikozy w kilku kategoriach wiekowych. Ponadto na stadionie sportowym odbywają się corocznie masowe imprezy okolicznościowe min. Wojewódzkie Święto Pomidora, Gminne Święto Plonów, Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze.